, , ,

Baykan Kombi Servisi Sarıyer

Baykan Kombi Servisi Sarıyer ; Kombi servisi, kombi bakım, kombi tamiri, yedek parça değişimi gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. 10 Yıldır Sarıyer ve çevresinde verdiğimiz hizmetten müşterilerimizin bize duyduğu güvenden dolayı başarılı bir şirket haline geldik.

Telefon: 0212 278 21 00

Baykan Kombi Yedek Parça

Her problemin en kolay çözümü yedek parça değişimdir. Genelde baktırdığınız servisler size direkt olarak satış yapabilmek amacıyla parça değişimi gerektiğini söylerler ve ek ücret uygularlar. Biz ise yıllık periyodik bakımınızı bize yaptırdığınız takdirde ek ücret ödemeden parça değişimi gerektiği anda size yardımcı oluyoruz.

Baykan Kombi Tamircisi Sarıyer

Etkin bir şekilde çalışan kombi sürekli olarak enerji harcar. Bu enerji eğer kombinizin bir arızası varsa eğer daha fazla gereksinim duyarak daha fazla enerji tüketir, daha fazla enerji tüketimi ise faturaların daha fazla kabarık gelmesine yol açar. Bu bir döngü halinde ilerlerken biz bu döngüyü problemin ana sebebini çözerek tamamen kırıyoruz. Tamirci Burada olarak profesyonel ekiplerimiz her türlü sorun ve problemlerinizi kolayca çözümleyebilirler.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir