,

En Az Enerji Harcayan İlk A 3 Plus No Frost Buzdolabı

Dünyanın en az enerji harcayan ilk buzdolabı 3 plus özelliği ile dikkat çekiyor. Enerji tasarrufu bakımından avantajlı ürün alıcıların beğenisini kazandır.

Az Elektrik Enerjisinin Önemi

Buzdolabında elektrik enerjisi tasarrufu kritik bir konu, çünkü tüm gün çalışan bu beyaz eşyalarda ne kadar tasarruf edilirse bu kadar iyi sonuç alınıyor. Fatura ödemek birçok kişinin fazla olduğu zaman gereksiz gördüğü bir durum demek ve bu nedenle en az enerji ile en az faturaları almak kritik bir konu oluyor. A++ enerji sınıflı Arçelik  “Siyah Orbital” da bu noktada bir hayli öne çıkıyor. Bu dolabın en dikkat çeken özelliği hem tasarımının sıra dışı olması hem de teknolojik özelliklerinin üstün olması. Ayrıca enerji tasarrufu sağlaması da epey önem kazanıyor.

A+++ Enerji Performansıyla İlki Yaşatıyor

Arçelik “A+++ Siyah Orbital modeli teknik özelliklerine bakılırsa 500 litre ve +50 litre kapasiteye sahip. Dondurucu bölmesi olması ve dolabın kendi sınıfında ilk  A+++ No Frost buzdolabı olması onu ayrıcalıklı kılan bölümlerden. Dolap, A enerji buzdolaplarının 1 sene boyunca harcadığı enerjiyi kullanarak 2,5 sene boyunca çalışmasını sağlayabiliyor. Üstün enerji verimliliği sayesinde   25 wattlık bir ampul kadar enerji tasarrufu sağlıyor. Üstelik hem tasarımının beklentileri karşılaması hem de bu tür tasarrufu daha fazla tercih edilmesini sağlıyor. Dokunmatik özellikleri, dondurucu bölme ve soğutucu bölümlerinin ayrı şekilde ayarlanabilmesi ekonomik kullanım, otomatik kullanılmayan zaanların tespiti gibi durumlarla fark yaratan bir model olduğu gözleniyor.

Ekolojik Avantajlar

Az enerji harcayan  A+++ buzdolabı  ekolojik ve doğal dengeye sağladığı avantajlarla da öne çıkıyor. Elektronik aletlerin en az enerji ile çalışması uzun  vadede oldukça faydalı bir durum

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir